Asya gül (Çerkezköy) ,   Resul dindar hasret...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Hande Yener'den yeni klip geldi

 

Hande Yener, Haziran ayında piyasaya çıkardığı 'Hepsi Hit Vol 1' albümü ile rekordan rekora koşuyor. Albümün çıkış parçası 'Mor' ile satış ve müzik listelerini alt üst eden Yener, albümdeki diğer parçaların başarısı ile de iddiasını konuşturuyor.

...Akşamda yer alan habere göre sözü ve müziği Altan Çetine ait olan Deli Bile şarkısı Youtubeda klipsiz 18 milyon dinlemeye ulaşarak adeta rekor kırdı. Dinleyicilerden gelen yoğun istek üzerine Yener, Deli Bile şarkısını kliplendirdi. Gülşen Aybaba yönetmenliğinde çekilen video klip, Bodrumda gerçekleşti. Hande Yenerin evinde ve sanatçının kendisine ait olan Sebastian Beach&Sebastian Gece Kulübünde gerçekleşen çekimler yaklaşık 2 gün sürdü.

Hande Yenerin 1 gününü anlatan video klip, bilgisayar oyunu konsepti ile izleyiciye sunuluyor. Sabahtan akşama Yenerin tüm gününü izlediğimiz klipte görüntüler Oyuna Başla butonu ile başlıyor ve level atlayarak finish noktasına ulaşıyor.

KAMERAMAN HANDE

Hande Yenerin performans görüntülerinin yer aldığı video klipte Yener, kamerayı bu kez kendi kullandı.

Sebastianda gerçekleşen çekimlerin çoğunu Hande Yener, selfie çubuğu ile gerçekleştirdi. Sanatçının kendi telefonu ile kaydettiği görüntüler klipte instagram konsepti ile yer aldı.

 
Tarih       : 16 Eylül 2016
 
 

                                                                                                           Tüm Hakları Saklıdır. | Copyright © 2016 | RadyoKaramel                                                                                                                      DJ İstek Paneli Girişi   

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur